Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wiosna 2017 - będzie ciepła?

Pogoda 2017

:: pogodana2017 ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Wiosna 2017 - będzie ciepła?

Wiosna zagości w Polsce już całkiem niedługo, nawet według kalendarza powinna zacząć się za nieco ponad miesiąc. Czekamy niecierpliwie na ten czas rozmyślając jaką pogodę nam przyniesie. Czy będzie wtedy już ciepło, czy może czeka as jakaś anomalia i wiosną zrobi się nieprzyjemnie? Dowiemy się tego z prognoz – prognoza pogody oraz pogoda.

 
Według prognoz chyba nie trzeba będzie się obawiać wiosny, synoptycy zapowiadają miłą aurę w tym okresie, naprawdę sporo słonecznych dni i wysokie temperatury powietrza w dzień i to już od marca. Ostatnie, bardzo lekkie nocne przymrozki mają nas pożegnać w okresie kwietnia. Nie będzie też opadów śniegu, a deszcz zawita do Polski głównie w przelotnej formie nie psując nam wcale pogody. Tyle mówią synoptycy, a przecież opracowują prognozy na podstawie dokładnych informacji i nie ma powodu aby im nie ufać. Jeśli sprawdza pogodę jeszcze raz i podejmą nowe wnioski to na pewno zaktualizują dotychczasowe prognozy. Jak na razie możesz jednak w pełni ufać takim danym pogodowym jak te, które znajdują się na stronach - jaka pogoda na oraz prognoza pogody. Zapraszam do regularnego sprawdzania takich prognoz, dzięki czemu wiosną pogoda na pewno nas nie zaskoczy, a my sami będziemy niecierpliwie czekać na ten okres.

 


Głosuj (0)
0046 12:40:20 15/02/2017 [Powrót] Komentuj